פרופיל חברה

אתה נמצא כאן: ראשי \ פרופיל חברה

gci logo png no background

GCI- המרכז הגמולוגי הבינלאומי- פרופיל

GCI – המרכז הגמולוגי הבינלאומי הינו חלק מרשת מרכזים גמולוגים בינלאמיים המצוידים בכל הציוד הגמולוגי-מדעי המשוכלל והמתקדם מסוגו בעולם. בכל מרכז ומרכז תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת מעבדה גמולוגית משוכללת וכן כיתות לימוד השמות את הדגש על הקניית כל המקצועות הקשורים ליהלומים ,תכשיטים ואבני חן ברמה המקצועית והמדעית מהגבוהות ביותר הידועות בעולם.

ברשות GCI מעבדה הנותנת שירותים גמולוגים מדעיים ברמה העולמית הגבוהה ביותר הנדרשת למסחר ביהלומים, תכשיטים ואבני חן. בעולם הגמולוגי,GCI הינה בעלת שם עולמי במקצועיות, יושרה ובשרות המקצועי הניתן ללקוחותיה אשר נהנים משילוב של ידע נרחב ומקצועיות ללא פשרות המאפשרים מתן שירותים ברמה הגבוהה ביותר.

עבודתנו היומיומית מתמקדת במתן שירותים מקצועיים לכל העוסקים בענף היהלומים, התכשיטים ואבני חן וכן לכלל הציבור הרחב.
GCI נותנת ללקוחותיה תעודות הערכה מהאיכותיות והמדויקות ביותר.

הערכת האבנים מתבצעת לאחר בדיקה יסודית וקפדנית של אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים, תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת בעולם.

GCI הינה חברה בינלאומית מורשה ובעלת תו תקן של 9001 ISO, תקן זה מעמיד את GCI ברשימה מכובדת של מרכזים גמולוגים העומדים בסטנדרטים הבינלואמים ברמות הגבוהות ביותר.
המרכזים הגמולוגים של GCI ממוקמים בישראל, רוסיה, הודו, יפן ותאילנד וכיום אנו עובדים על הרחבת חברתנו על ידי הקמת משרדים נוספים במקומות שונים בעולם, כאשר GCI חותרת להרחבת החברה ולנוכחות בינלאומית בעולם היהלומים כולו.
כל עובדי GCI הינם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר הוכשרו לעמידה בסטנדרדים הגבוהים ביותר ואשר מקדישים את הקריירה שלהם למרכז הגמולוגי הבינלאומי.

כל המרכזים הגמולוגים של GCI הפרוסים ברחבי העולם מצויידים בטכנולוגיות החדשניות ביותר אשר מבטיחות ללקוחותינו קבלת תוצאות ברמת דיוק גבוהה ביותר.

ציוד מדעי חדשני זה מאפשר ללקוחותינו ולתלמידי המכון הבנה מעמיקה של עולם הגמולוגיה. לא זו אף זו , הרי שהלימודים מועברים על ידי מורים בעלי ניסיון של עשרות שנים בהוראת הגמולוגיה, מציאות זו מבטיחה את הכשרת התלמידים ברמה הגבוהה ביותר.

GCI ידועה בסטנדרטים הגבוהים שלה, באמינותה הגבוהה, ביושרה ובמתן שירותים גמולוגים מדויקים.

GCI, הינו מכון גמולוגי עצמאי, בעל רישוי, הסמכה והכרה בינלאומיים.