קורס eBay: מכירת יהלומים ותכשיטים בפלטפורמת eBay

אתה נמצא כאן: ראשי \ קורס eBay

קורס eBay (איביי) מקנה לבוגריו כלים לבניית אסטרטגיה מתקדמת להשקעה ומסחר ב- eBay. שימוש במגוון אסטרטגיות ייחודיות אשר מאפשרות לסטודנטים לחשוף עצמם בפני קשת רחבה של קונים פוטנציאליים, לבלוט על פני אחרים, להופיע בדירוג גבוה בתוצאות חיפוש, להגביר אמינות, לייצר גירויים עבור הרוכשים וליצור מכירות על בסיס יומי הפועלות בעצמן.

קורס איביי
צילום מסך של יהלומים למכירה באתר eBay

נושאי הלימוד בקורס eBay:

• מהי חברת eBay, מושגי יסוד, התחברות למערכת, היכרות עם הזירות השונות של eBay, עזרה, עמלות eBay, עמלות PayPal ועוד כללים על מדיניות המסחר ב- eBay.
• חיפוש, קניה- חיפוש מתקדם, ניתוח מידע על המוצר/המוכר.
• כלי ניהול- כלי הניהול- My eBay, מערכת הפידבקים וחשיבותה, כיצד קונים חכם ב- eBay.
• כיצד מוכרים- רישום כמוכר, העלאת מוצר, שירות לקוחות, מענה לדואר אלקטרוני, קבלת תשלום מלקוח בעדיפות PayPal, כתיבת הכותרת, המכירות שנסגרו Completed Item. Power seller, חנות eBay ותרגילי הונאה.
• כלים למתקדמים

משך הקורס:

קורס eBay אורך 48 שעות לימוד אקדמיות המחולקות על פני 12 מפגשים של 4 שעות אקדמאיות כל מפגש, שעות הלימוד כוללות שעות תרגול.
כל תלמיד שיסיים את כל מטלות הקורס ויעבור את המבחן התאורטי, יקבל בסיום הקורס תעודת בוגר קורס eBay.

סגל הקורס:

קורס eBay מועבר על ידי צוות המרצים של Mybay – לימודי מסחר אלקטרוני, בשיתוף ופיקוח של eBay ישראל, בהובלתו של מר מאור עמר מומחה למכירות ברשת ומרצה בכיר.

בוגרים ממליצים

עדי בורוכוב

למדתי קורס eBay במכללת GCI, כבוגרת הקורס אני מרגישה שאני יכולה להעלות מוצר לeBay ללא כל בעיה.

גיא דואק

DUEK RONY DIAMONDS LTD

למדתי קורס eBay עם המרצה מאור עמר, הקורס עבר בצורה מעניינת תוך כדי תרגול מעשי של הנלמד במהלך השיעור, כבוגר הקורס אני יודע לומר כי הקורס סייע לי במכירות היהלומים באמצעות הפלטפורמה של eBay.

יוסי משולם

קורס מרתק ומעולה. מדריך מצוין עם ניסיון ענק. התחלתי למכור כבר מהשיעור הרביעי. בהחלט הכלי הטוב ביותר להתחיל להיות מוכר באיביי!!!

מאור עמר
מאור עמר
מרצה ראשי קורס eBay

בשיתוף

logo_174x70
ebay