יהלומים בסרטים: 7 סרטים בלתי נשכחים שעוסקים ביהלומים

אתה נמצא כאן: ראשי \ מגזין \ יהלומים בסרטים
8569336897_6d1afb3f27_b
16 יוני 2016 - 12:15, הכותב , בתאריך מגזין, אין תגובות

כמו כל הכוכבים הגדולים של הוליווד, כך גם היהלומים- יפים, יקרים ונוצצים.
אנו מציגים בפניכם שבעה סרטים בלתי נשכחים שעוסקים בעולם היהלומים. אתם מוזמנים להדפיס, לגזור, לשמור ולסמן ✔ כמובן. ובנוסף- חידון קצר- כמה מתוך הסרטים הללו תוכלו לזהות על ידי תמונה אחת מתוך הסרט? שחקו ושתפו אותנו בתוצאותיכם.


יהלומים לנצח (Diamonds Are Forever) הוא סרט שיצא ב-1971,  השביעי בסדרת סרטי הריגול ג'יימס בונד. בסרט בונד מתחזה למבריח יהלומים במטרה לחדור למעגל המבריחים, ומגלה במהרה תחבולה של אויבו הוותיק והמושבע בלופלד, המתכנן לדרוש כופר מהעולם בעזרת לווין לייזר גדול שיבנה בעזרת היהלומים.

8569336897_6d1afb3f27_b

לגעת ביהלום (Blood Diamond) הוא סרט דרמה אמריקאי משנת 2006 בכיכובם של לאונרדו דיקפריו, ג'ניפר קונלי ודג'ימון הונסו. הסרט עוסק ביהלומים הנכרים בסיירה לאון שבאפריקה כדי לממן עימותים צבאיים, ובאנשי העסקים הקונים יהלומי דמים אלו ובכך מממנים את הנשק והתחמושת המשמשים להמשך הפעילות הצבאית המובילה להרג אנשים רבים. הסרט היה מועמד לחמישה פרסי אוסקר.

דמים גלריה

סנאץ' (Snatch) הוא סרט קולנוע מז'אנר המתח והפשע, שיצא בשנת 2000, ונכתב ובוים על ידי גאי ריצ'י. בכיכובם של ג'ייסון סטטהאם ובראד פיט. הסרט מתרחש בלונדון, ומציג שני קווי עלילה שונים: הראשון מתאר את טורקיש , יזם קרבות איגרוף בלתי חוקיים שמסתבך עם העבריין בריק-טופ, והשני מדבר על החיפוש של קבוצות שונות אחר יהלום גנוב.

snatch galler

גברים מעדיפים בלונדיניות (Gentlemen Prefer Blondes) הוא סרט קולנוע משנת 1953 בכיכובם של ג'יין ראסל ומרלין מונרו. בסרט, לורליי – נערת שעשועים בעלת תשוקה ליהלומים פוגשת את פרנסיס "פיגי" ביקמן, בעל מכרה יהלומים. הסרט מוכר גם בזכות הסצנה בה מרלין מונרו שרה ורוקדת בשיר "Diamonds Are a Girl's Best Friend", העוסק בצורך של כל אישה לחזר אחר גבר עשיר כדי שתוכל לספק את צרכיה.

gentlemen gallery

הפנתר הוורוד (The Pink Panther) הוא שמה של סדרת סרטי קומדיה שהראשון שבה יצא בשנת 1963. הסרט עוסק במפקח צרפתי מרושל בשם ז'אק קלוזו. בתחילת הסרט נגנב יהלום ורוד יקר בשם "יהלום הפנתר הוורוד" (אם מסתכלים על היהלום מקרוב ניתן לראות דמות של פנתר ורוד). על המפקח קלוזו מוטלת המשימה למצוא את היהלום. על אף רשלנותו הוא מצליח לפתור את התעלומה, בעיקר דרך מקרה.

pink gallery

טיטניק (Titanic) הוא סרט אמריקאי מסוג דרמת אסונות משנת 1997. עלילת הסרט, בבימויו של ג'יימס קמרון, עוסקת בסיפור אהבה חוצה מעמדות על רקע פרשת טביעתה של הטיטניק. בסרט כיכבו לאונרדו דיקפריו וקייט וינסלט, אשר הייתה מועמדת לפרס אוסקר על תפקידה. הסרט מתאר את החיפושים של צוות רוסי בשרידי הטיטניק אחר מחרוזת יהלומים יקרה מאוד – "לב האוקיינוס"  שבמרכזה יהלום כחול במשקל 171. אך רוב עלילתו מתרחשת בהפלגת הבכורה בשנת 1912.

728486-b

לתפוס גנב (To Catch a Thief) הוא סרט קולנוע מסוג מתח בבימויו של אלפרד היצ'קוק, משנת 1955. בסרט משחקים קרי גראנט וגרייס קלי שכבר השתתפו בסרטיו הקודמים של היצ'קוק. הסרט זכה בפרס אוסקר לצילום הטוב ביותר והיה מועמד לשני פרסים נוספים. הסרט מגולל את סיפורו של ג'ון רובי, גנב יהלומים בגמלאות הידוע בשם "החתול" החיי בריביירה הצרפתית. סדרת גניבות יהלומים המחקה את פעולותיו של רובי מובילה את חוקרי המשטרה לעצור אותו, אך הוא מצליח להתחמק מהם.

thief gallery

 

 

 

ועכשיו לחידון-

כמה מתוך הסרטים תוכלו לזהות מתוך תמונה אחת בלבד מהסרט?… נסו את מזלכם:

About author:

תנאי שימוש למאמרים - לחצו כאן