נמשכת הצלחת ההכשרה המקצועית בבורסה

אתה נמצא כאן: ראשי \ הבורסה ליהלומים \ נמשכת הצלחת ההכשרה המקצועית בבורסה
BURSA LOGO
9 יוני 2015 - 16:37, הכותב , בתאריך הבורסה ליהלומים, מגזין, מידע מקצועי, שיווק ומכירות, Comments off

מפעל ההכשרה המקצועית בסבסוד הנהלת הבורסה ליהלומים נמשך. הקורסים המקצועיים הנערכים בשיתוף פעולה עם הנהלת בורסת היהלומים והמכון הגמולוגי GCI, זוכים לפופולאריות בקרב חברי הבורסה וכלל העוסקים בענף היהלומים. לראיה בשנת 2008, התקיימו 17 קורסים מקצועיים בהם השתתפו יותר מ360 איש, הקורסים עסקו בנושאים כגון שיווק, גמולוגיה, גישור ובוררות.

במהלך ישיבת הנהלת בורסת היהלומים, קיבל מר מיקי בן דור ממר אבי פז נשיא הבורסה ליהלומים, תעודת הערכה על תרומתו ופעילותו לקידום הכשרה מקצועית בענף היהלומים, נשיא הבורסה ציין: :"מיקי מהווה פרמטר מרכזי וחשוב בהצלחה שלנו בתחום ההכשרה". באותו מעמד העניק הנשיא מתנת הערכה ליהודה יקר ואמר דברי שבח על תרומתו של נסים גיל לנושא ההכשרה.

665

במעמד ישיבת ההנהלה בה הוענקו תעודות ההערכה, אמר נשיא הבורסה: "ענף היהלומים מתפתח ומשתנה באופן דינאמי ומהיר ביותר ויש חשיבות רבה לכך שהיהלומנים שלנו ירכשו מיומנויות חדשות בתחומים שיכולים לסייע להם להצליח בשוק התחרותי הבינלאומי בו אנו פועלים. אני שמח וגאה על כך שאנחנו עושים מהפכה של ממש בתחום ההכשרות ופותחים בפני החברים, הצעירים והותיקים כאחד, אפשרויות רבות להתפתח."

הנשיא אף החמיא בדבריו למר בן דור ואמר: "הפעילות של מיקי בתחום ההכשרה ראויה לכל שבח. הוא מהווה פרמטר חשוב ומרכזי בהצלחה שלנו בתחום ההכשרה ואני שמח על כך שהוא שותף להובלת מהפכת ההכשרה שאנחנו עושים בבורסה"

גם מנכ"ל הבורסה, מר יאיר כהן לא חסך בדברי שבח על פועלו של מר מיקי בן דור: "הקורסים שאנחנו יוזמים בשיתוף פעולה עם המכון הגמולוגי ועם שנקר זוכים להצלחה ואנחנו נמשיך גם בשנת 2009 בתנופת העשייה בתחום ההכשרה בהתאם לדרישת הציבור. מיקי בן דור עושה עבודה מצוינת וההישגים שלנו בתחום הם בין השאר תוצאה של שיתוף הפעולה המצוין שיש לנו איתו".

הנהלת הבורסה ציינה כי ישנה כוונה להרחיב את נושאי הקורסים המסובסדים על ידה, זאת על ידי הוספה של קורסים נוספים להערכת תכשיטים, שעונים וחפצי אומנות ופתיחת קורס חדשני ללימודי יהלומנים את רזי מקצוע המיתוג.

About author:

תנאי שימוש למאמרים - לחצו כאן