לימודי ריינו: עיצוב תכשיטים בתלת ממד

אתה נמצא כאן: ראשי \ לימודים \ לימודי ריינו
לימודי ריינו (Rhino)
17 דצמבר 2015 - 8:44, הכותב , בתאריך לימודים, מידע מקצועי, אין תגובות

לימודי ריינו (Rhinoceros 3D) – עיצוב תכשיטים בתלת ממד

 

‏‏1500943_524806487616638_1410920794_o - עותק

מהי תוכנת ריינו (Rhino)?

לפני שדנים בלימודי ריינו חשוב להכיר את תוכנת הריינו, הריינו (Rhino) או בשמה המלא Rhinoceros 3D, היא תוכנת גרפיקה ממוחשת לעיצוב ותכנון מודלים בשלושה ממדים. התוכנה פותחה על ידי חברת McNeel ארה"ב, עקרון הפעולה של התוכנה הינו עקומות ומשטחים בגרפיקה ממוחשבת המיוצגים במדויק על ידי מודל מתמטי, התוכנה תואמת למערכות ההפעלה Windows וSO X. כיום, תוכנת הריינו משמשת בעיקר לתכנון מודלים, עיצוב מוצרים והוצאתם ליצור או להדפסה תלת ממדית.

מודליסט הריינו

אחד מהשימושים העיקריים של תוכנת הריינו הינו עיצוב מודלים של תכשיטים, נכון להיום תוכנת הריינו הינה התוכנה המובילה ביותר לעיצוב מודלים בענף התכשיטים.

בעקבות תפוצתה הרחבה של התוכנה, נולד בענף התכשיטים מקצוע חדש – מודליסט ריינו, מודליסט הריינו הינו מעצב תכשיטים בוגר לימודי ריינו. מודליסט הריינו יכול לנצל את יכולותיה וגמישותה התכנונית של התוכנה לעיצוב מודלים של תכשיטים כמעט ללא מגבלה.מודליסט הריינו אינו זקוק עוד לתהליך עיצוב התכשיטים המסורתי, של הכנת מודלים בשעווה ושרטוט ידני.

מאז כניסת תוכנת הריינו לענף התכשיטים מתייתר הליך העיצוב המסורתי בהליך הכנת המודלים, הלכה למעשה כל בוגר לימודי ריינו יכול לעצב תכשיטים ולתכנן מודלים ממחשבו האישי, ללא כל ידע מוקדם בעיצוב תכשיטים וללא כל צורך בציוד יקר ערך.

אפשרויות תעסוקה למודליסטים בוגרי לימודי ריינו

מיד לאחר לימודי הריינו, יכול בוגר קורס הריינו לעבוד כמודליסט ריינו עצמאי או שכיר בחברות תכשיטים.

מכיוון שעיצוב התכשיטים נעשה בתוכנה ממוחשבת, יכול בוגר לימודי הריינו, לעבוד מכל מקום ולשלוח את עבודותיו לכל מקום בארץ ובעולם. כך לדוגמא, יכול מודליסט הריינו להכין את יצירותיו מביתו ולשרת לקוחות או לעבוד אצל מעסיקים הנמצאים במקומות מרוחקים ברחבי ישראל או בחו"ל.

רשימת הצעות עבודה למודליסט ריינו

חשוב לבדוק לפני שבוחרים מכללה ללימודי ריינו

לימוד עצמי של ריינו, הינו קשה עד בלתי אפשרי, מומלץ מאוד להירשם ללימודי ריינו במקום מוכר בעל ניסיון מוכח בלימודי ריינו.

חשוב לבדוק כי המרצה ללימודי הריינו הינו מרצה מורשה מטעם חברת McNeel העולמית וכי הוא מלמד בשיטת לימוד ייחודית בעלת תוצאות.

דבר נוסף, בדיקת מחיר הקורס, לפני שנרשמים ללימודי ריינו, צריך לערוך סקר שוק ולבדוק את מחירי הקורס במכללות השונות וכמה מפגשים הוא כולל.

במידה והינכם מעוניינים להירשם ללימודי ריינו אתם מוזמנים להתקשר לGCI מרכזים גמולוגיים ומכללה ליהלומים ותכשיטים, בטלפון 03-5750206 או להשאיר פרטים בדף צור הקשר ונציג המכללה יחזור אליכם בהקדם.

פרטים אודות לימודי ריינו ניתן למצוא בקישור הבא: http://www.gci.co.il/?page_id=829

About author:

תנאי שימוש למאמרים - לחצו כאן