טיפים להצלחה במכירות ב eBay: נכתב על ידי צוות eBay ישראל

אתה נמצא כאן: ראשי \ מגזין \ טיפים להצלחה במכירות ב eBay
למכור באיביי
8 פברואר 2016 - 12:26, הכותב , בתאריך מגזין, שיווק ומכירות, אין תגובות

הידעתם ?

חנות מעוצבת ב eBay מהווה יתרון מיתוגי על פני המתחרים ומוסיפה לכם אמינות בעיניהם של הקונים, כך גם גדל הסיכוי שהם יבחרו לקנות דווקא מהחנות שלכם.

אצבע על הדופק

מעקב תדיר אחר הביצועים שלכם דרך לוח הניהול החדש למוכרים יכול לשקף ביצועים ויותר מזה ללמד אתכם כיצד להשתפר ולהגדיל את אחוזי הכניסה והמכירה בחנות.

אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני

צרפו את המידע על הפריט באופן מפורט ב- Item Specifics, לא רק כדי שתיהנו מהגדלת החשיפה של הרשומה שלכם אלא גם שהקונה יוכל לקבל את כל המידע שהוא צריך.

כל הדרך לפסגה

מתחילה בשירות לקוחות. הקונים הם אלו שיחליט מה טיב השירות שקיבלו לכן הקפידו על מתן שירות יעיל ומהיר כך שגם אתם תוגדרו כ- Top Rated Seller.

להיראות טוב מכל זווית

שילוב של סרטוני ° 360 בגוף הרשומה, שימוש בתמונות אמיתיות ואפילו תמונות סטודיו יכולות להכריע את ההחלטה של הקונה האם לבצע רכישה – השקיעו בתכנים, זהו חלון הראווה הווירטואלי שלכם.

רגע של השראה

בדקו את השוק התחרותי שלכם, טרנדים ומהלכים שהצליחו לאחרים עשויים לעבוד גם בחנות שלכם ולכן מומלץ להטמיע כלי מחקר המלמדים מה יעודד צמיחה, במטרה שהדשא שלכם יהיה ירוק יותר.

אל תצאו מנקודת הנחה

לפחות לא לפני שהשתמשתם בכלי ה- Promotion manager המאפשר לכם לנהל בחוכמה וביעילות את ההנחות בחנות שלכם. עם טיפ קטן מאיתנו – עקבו אחר חגים ומועדים והכי חשוב אחר המלאי בחנות כדי להציע את המבצעים בזמן ובמקום הטוב ביותר עבורכם ועבור הלקוח שלכם.

הדרך להצלחה ב eBay

דעו בכל עת אילו ספקי לוגיסטיקה קיימים כדי לזרז את הדרך של המשלוח אל הלקוח שלכם. חקרו וגלו הזדמנויות חדשות שיאפשרו לכם לשלח מהר יותר בעלות נמוכה יותר ושימו דגש על הצעת מחיר תחרותי.

עניין של זמן

באמצעות שימוש בכלים מתקדמים לניהול, תוכלו להשקיע את המאמצים בפיתוח החנות ב eBay והעסק שלכם על פני מגוון תחומים, במיוחד בשביל זה חשוב שתכירו את ה- Seller Hub המקום שלכם לשלוט במה שקורה בכל רגע נתון.

יחס גורר יחס

הציעו מדיניות החזרות נדיבה, במיוחד בתקופות החגים בהן המכירות עולות. מדיניות החזרה גמישה יכולה גם היא להכריע את החלטת הקונה ואף תשפיע ישירות על הסיכוי שלו לקנות מכם בעתיד ולהפוך ללקוח חוזר.

 

הוסיפו לרשימת האתרים המועדפים: Sell.ebay.co.il/diamonds

לפרטים אודות קורס eBay במכללת GCI לחץ כאן

 

About author:

תנאי שימוש למאמרים - לחצו כאן