הכרה אקדמאית ואפשרות לקבלת תואר אמריקאי לבוגרי הקורס

אתה נמצא כאן: ראשי \ הכרה אקדמאית ואפשרות לקבלת תואר אמריקאי לבוגרי הקורס

למכללה ליהלומים ותכשיטים אישור ממרסי קולג' – ניו יורק הנותן הכרה ללימודים במכללה כחלק ממערך הלימודים לצורך קבלת תואר אקדמאי אמריקאי ( השלמת תוכנית הלימודים במכללה בארץ מקנה לבוגרים אשר השלימו את מטלותיהם האקדמאיות 60 נקודות מתוך ה-120 הנקודות הנדרשות לצורך קבלת תואר בי אי אמריקאי ).

לאחר תיאום עם מרסי קולג' יתאפשר לבוגרי הקורס שיהיו מעוניינים לעשות השלמה לחומר הלימוד ההכרחי שילמד בקורס. השלמה זו תאפשר לבוגרים להמשיך באופן ישיר בלימודים לצורך קבלת התואר הראשון האמריקאי ( לימודי ההמשך האקדמאיים נערכים בשפה האנגלית). הלימודים האקדמאים הינם באוניברסיטת מרסי ניו יורק ונעשים או באמצעות האינטרנט בזמנו הפנוי של כל סטודנט וסטודנט או על ידי לימודים פיזים הנערכים בקמפוס האוניברסיטה הנמצא בניו יורק ( הלימודים בארצות הברית מאפשרים ללומדים לקבל ויזה לארצות הברית).

מרסי קולג' הינו מוסד אקדמי מוכר בארצות הברית המעניק תואר ראשון אמריקאי (B.A או B.Sc.) וכן תואר שני אמריקאי (M.A או M.Sc.). במדעי הרוח, החברה ובמדעים מדויקים.
מרסי קולג' הינה אוניברסיטה אמריקאית הפועלת משנת 1951 במטרופולין של ניו יורק. במרסי קולג' לומדים למעלה מ- 18,000 סטודנטים מן המניין. חלקם הגדול אנשים עובדים המגיעים ללימודים לאחר יום עבודה או סטודנטים הלומדים באמצעות האינטרנט בכל שעה משעות היממה הנוחה להם מכל מקום בעולם.

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים לגלוש באתר האינטרנט של מרסי קולג': www.mercy.edu
עבור אנשים המועסקים במשרה מלאה, בעלי מחויבויות משפחתיות או מחויבויות אחרות התובעות מהם זמן רב, הקמפוס הווירטואלי הופך את הלימוד לתואר אקדמי לזמין ונגיש.
בניגוד לקמפוס המרכזי בארה"ב, בקמפוס הווירטואלי אין שעות קבועות למפגשי כיתת לימוד, כך שלסטודנטים מתאפשר לבצע את מטלות הקורסים ולדון על כך, עם עמיתיהם בקורס והמרצים, בכל עת ומכל מקום שיבחרו (ביתם, מקום עבודתם וכל מקום אחר שבו הם שוהים).

הקמפוס הווירטואלי "פתוח" 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, כך שהוא זמין ונגיש ללא מגבלה של זמן.
הקורסים הנלמדים בקמפוס הווירטואלי זהים לחלוטין לקורסים הנלמדים בכיתת לימוד וע"י אותם מרצים, והם מקנים לסטודנט את אותו מספר של נקודות זכאות לתואר. באפשרותו של הסטודנט ללמוד את כל הקורסים בקמפוס הווירטואלי או לחילופין את חלקם בקמפוס הווירטואלי ואת השאר בקמפוס בארה"ב.

ויזת סטודנט ללימודים בקמפוס ארה"ב – סטודנט המעוניין בויזת סטודנט ללימודים באחד הקמפוסים בארה"ב, יסמן בטופס הרישום את הקמפוס לפי בחירתו, ויסמן במקום המתאים בטופס, סוג ויזה: F1. מידע מלא ומפורט לגבי קבלת ויזת סטודנט, עומד לרשותכם באתר מרסי קולג' בכתובת:

http://www.mercy.edu/admissions/international/index.cfm?vpage_id=17005

הבהרה:

  • למען הסר ספק, מובהר כי התואר הניתן על ידי מרסי קולג' בארצות הברית הינו תואר אמריקאי אשר אינו מוכר במדינת ישראל על ידי המועצה להשכלה גבוהה ו/או כל רשות אחרת.
  • תנאי ההכרה בלימודים במכללה ליהלומים ותכשיטים בנקודות זכאות לתואר אמריקאי נתונים לשינוי מעת לעת כפי שיקבע על ידי מרסי קולג' בארה"ב ונציגה בישראל.
  • על המעוניין להירשם ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים במרסי קולג' לבדוק תחילה עם נציגה הרשמי של מרסי קולג' את תנאי ההכרה והקבלה העדכניים לאותה עת.
  • על מנת לזכות בנקודות זכאות יש לסיים בהצלחה קורס גמולוגיה, קורס אבני חן, קורס יהלומי גלם וקורס ריינו.
  • הלימודים במרסי קולג' הינם בשפה האנגלית בלבד ומחייבים מעבר מבחן GMAT
  • אין מרסי קולג' ו/או המכללה ליהלומים ותכשיטים מעורבים בקבלת ויזה (F1) לארצות הברית ועניין זה נתון לאחריותו של כל סטודנט/ית בלבד.